1. Kokius asmens duomenis renkame ir kam juos naudojame (Duomenų tvarkymo tikslas)

  Svetainė www.kurokaina.lt visiems registruotiems vartotojams suteikia teisę tikrinti, taisyti ir pašalinti savo registracijos duomenis. Sisteminiuose žurnaluose esančioje informacijoje gali būti skirtingų duomenų, pavyzdžiui, IP adresas. Ši informacija bus naudojama tik techniniais ir statistiniais tikslais.

  Vartotojo saugomi duomenys www.kurokaina.lt svetainėje yra:

  • Vartotojo nurodytas vardas;
  • Vartotojo nurodytas elektroninio pašto adresas (kuriuo www.kurokaina.lt galėtų komunikuoti);
  • Vartotojo nurodytas miestas (naudojamas įvertinti vartotojui aktualaus miesto degalines pirmajame svetainės puslapyje bei darant įrašus.

Vartotojų asmeniniai duomenys tretiesiems šalims yra neperduodami ir naudojami tik www.kurokaina.lt techniniais ir statistiniais tikslais.

2. Slapukų politika

  Kaip ir daugelyje svetainių, www.kurokaina.lt yra taip pat naudojami slapukai (angl. „cookies“) – mažos rinkmenos, siunčiamos į vartotojo tinklo naršyklę ir saugomos vartotojo kompiuterio kietajame diske. Kai vartotojas pirmą kartą apsilanko www.kurokaina.lt svetainėje, slapukai yra perkeliami į jo kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Tai įprasta naršymo svetainėse praktika, kuri palengvina vartotojo naršymą jau aplankytoje svetainėje, supaprastina prieigą prie skelbiamos informacijos.

3. Informacija apie slapukus

  Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai įrašytų slapukus. www.kurokaina.lt slapukus naudoja skaidriai ir atsakingai. Vartotojas visuomet gali savo naršyklėje peržiūrėti, kokie slapukai buvo įrašyti. Naršyklėje yra galimybė slapukų įrašymą išjungti. Daug naudingos nepriklausomos informacijos apie slapukus rasite www.aboutcookies.org (kokie slapukai jau yra jūsų kompiuteryje ir kaip juos pašalinti). Norint pašalinti slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite perskaityti telefono naudojimo instrukciją.

4. Slapukų tipai

Būtinieji slapukai: šio tipo slapukai www.kurokaina.lt yra naudojami vartotojo miestui identifikuoti, jei jis yra neregistruotas, tam, kad pateitktų tinkamą degalinių sąrašą ir jų kuro kainų informaciją.

Veikimą gerinantys slapukai: šie slapukai renka informaciją apie tai, kai naudotojai naudojasi tam tikra interneto svetaine, pavyzdžiui, kurie puslapiai lankomi dažniausiai ir ar lankytojai iš tinklalapių gauna klaidų pranešimų. Šie slapukai nerenka informacijos, leidžiančios atpažinti svetainės lankytoją. Visa šių slapukų renkama informacija yra bendrojo pobūdžio, todėl anoniminė. Ji naudojama tik svetainės veiklai pagerinti.

Funkciniai slapukai: šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse.

Tiksliniai arba reklaminiai slapukai: šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą.

Slapuko tipas Slapuko pavadinimas Tikslas Galiojimas
Būtinasis XSX Identifikuoti lankytojo sesiją Iki sesijos pabaigos
Funkcinis Google Analytics Analizuoti kaip lankytojai naudoja svetainę Iki sesijos pabaigos
Tikslinis arba reklaminis Adwords retargeting Padeda rodyti reklamas, lankytojams, kurie lankėsi inter. puslapyje Nuolatinis slapukas
Tikslinis arba reklaminis Google AdSense Padeda rodyti reklamas, lankytojams, kurie lankėsi inter. puslapyje Nuolatinis slapukas

5. Trečiųjų šalių funkcijos

 Trečiųjų šalių reklamuotojai ir kitos organizacijos gali naudoti savo slapukus ar kitas technologijas, kad rinktų informaciją apie mūsų svetainės turinį ir/arba reklamą, kurią spustelėjote. Jie gali naudoti šią informaciją, kad rodytų reklamą, kuri, jų manymu, gali jus labiausiai sudominti, atsižvelgiant į jūsų peržiūrėtą turinį. Trečiųjų šalių reklamuotojai taip pat gali naudoti šią informaciją, kad įvertintų savo reklamos veiksmingumą. Neturime prieigos ir negalime kontroliuoti slapukų, kuriuos mūsų svetainėje naudoja trečiosios šalys, ir jų slapukų naudojimą reglamentuoja jų privatumo politikos. Rekomenduojame susipažinti su visų trečiųjų šalių privatumo politikomis.

 Trečiųjų šalių naudojami slapukai www.kurokaina.lt svetainėje:

Funkciniai slapukai:

  • „Google Analytics“

Komunikacijos nukreipimo į tikslinę auditoriją (tiksliniai) ar reklaminiai slapukai:

  • „Adwords retargeting“
  • “Google adsense”


Rūpinamės asmens duomenų apsauga, laikydamiesi visų BDAR ir kitų teisės aktų.

Kurokaina.lt komanda.

© 2020 Kurokaina.lt